|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Automatisch knipperen: | Beschikbaar | Assortiment: | Kunststof vaten en vaten met open bovenkant |
|---|---|---|---|
| Taal instellingen: | Chinees en Engels verrichtingspaneel | Spanning geschikt: | Opgegeven klant |
| Aantal hoofden: | 3 sets | Koelwaterverbruik: | 1000 l/min |
| Machinegewicht: | 15 ton | Koelwaterdruk: | 0,6–1 MPa |
| Markeren: | Automatische deflashing extrusie blaasvormmachine,3-kops kunststof blaasvormmachine,15 ton blaasvormapparatuur |
||
| Parametercategorie | Specificaties |
|---|---|
| Materiële verenigbaarheid | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Maximaal productvolume | 10 liter |
| Afmetingen van de machine | 3.5m (L) × 5.6m (W) × 2.65m (H) |
| Totaal gewicht | 15 ton |
| Klemkracht | 200 KN |
| Platenopendings slag | 240 tot en met 640 mm |
| Maximale vormgrootte | 700 mm × 420 mm |
| Schroefdiameters | 100 mm, 75 mm, 25 mm |
| Plasticiserend vermogen (HDPE) | 218 kg/h, 75 kg/h, 3 kg/h |
| Totale elektrische belasting | 210 kW |
| Verbruik van gecomprimeerde lucht | 1.2 m3/min |
| Koelwatervoorziening | 1000 liter/min |
Contactpersoon: Levi.Li
Tel.: 86-13396686968
Fax: 86-574-81688011