|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Taal instellingen: | Chinees en Engels verrichtingspaneel | Aantal hoofden: | 3 sets |
|---|---|---|---|
| Koelwaterdruk: | 0,6–1 MPa | Koelwaterverbruik: | 1000 l/min |
| Automatisch knipperen: | Beschikbaar | Assortiment: | Kunststof vaten en vaten met open bovenkant |
| Spanning geschikt: | Opgegeven klant | Luchtverbruik: | 1,2 m³/min |
| Markeren: | PLC-controle extrusie blaasgevormd machine,3 koppen blaasvormmachine,Automatische ontvlammingsmachine voor kunststof blaasvormen |
||
| Parameter Categorie | Specificaties |
|---|---|
| Compatibele Materialen | PE, PP |
| Maximaal Productvolume | 10 liter |
| Aantal Koppen | 3 |
| Machine Afmetingen | 3,5m (L) × 5,6m (B) × 2,65m (H) |
| Machine Gewicht | 15 ton |
| Klemkracht | 200 KN |
| Slaglengte Plaat | 240-640 mm |
| Maximale Matrijsgrootte | 700 × 420 mm (B × H) |
| Schroefdiameters | 100 mm, 75 mm, 25 mm |
| Schroef L/D Verhoudingen | 26, 24, 22 |
| HDPE Plastificeercapaciteit | 3-218 kg/u |
| Totaal Energieverbruik | 210 kW |
| Operationele Luchtdruk | 0,6-1 MPa |
| Persluchtverbruik | 1,2 m³/min |
| Koelwaterverbruik | 1000 L/min |
Contactpersoon: Levi.Li
Tel.: 86-13396686968
Fax: 86-574-81688011