|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Koelwaterverbruik: | 1000 l/min | Luchtverbruik: | 1,2 m³/min |
|---|---|---|---|
| Automatisch knipperen: | Beschikbaar | Assortiment: | Kunststof vaten en vaten met open bovenkant |
| Transportpakket: | Filmverpakking | Aantal hoofden: | 3 sets |
| Spanning geschikt: | Opgegeven klant | Koelwaterdruk: | 0,6–1 MPa |
| Markeren: | 5 ml - 100 liter Extrusie Blaasmachine,3 koppen blaasvormmachine,Automatische ontbraammachine voor plastic extrusie |
||
| Parametercategorie | Specificaties |
|---|---|
| Compatibele materialen | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Maximaal productvolume | tot 10 liter |
| Aantal koppen | 3 koppen |
| Afmetingen van de machine | 3.5m (L) × 5.6m (W) × 2.65m (H) |
| Totaal gewicht | Ongeveer 15 ton |
| Kracht voor het vastklampen van de vorm | tot 200 KN |
| Platenopendings slag | 240 mm - 640 mm |
| Maximale vormgrootte | 700 mm (W) × 420 mm (H) |
| Totaal machinaal vermogen | 210 kW |
| Koelwaterverbruik | 1000 liter per minuut |
Contactpersoon: Levi.Li
Tel.: 86-13396686968
Fax: 86-574-81688011