|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Controlesysteem: | PLC met touchscreen | Productnaam: | plastic flessenslag het vormen machine |
|---|---|---|---|
| Machineafmetingen: | 4000 mm x 1500 mm x 2200 mm | Standaard: | 24 uur |
| Vormmateriaal: | Aluminium of Staal | Machinetype: | Blaasvormen |
| station: | enkel | Toepasselijk materiaal: | HDPE LDPE PP PETG PVC PC PA EVOH EPET |
| Markeren: | 6 koppen waterkoelende blaasgietmachine,Machines voor het vervaardigen van plastic flessen van PP,Plastic flessen blaasvormingssysteem |
||
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Toepasselijke materialen | PE, PP, PVC, PA |
| Maximaal productvolume | 10 liter |
| Aantal koppen | 1, 2, 3, 4 sets |
| Afmetingen van de machine (L × W × H) | 4 × 2,3 × 2,5 meter |
| Gewicht van de machine | 8.2 ton |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Kracht voor het vastklampen van de vorm | 150 kN |
| Platenopendings slag | 220 - 620 mm |
| Plaatstrek | 540 mm |
| Maximale vormgrootte (W × H) | 520 × 460 mm |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Schroefdiameter | 80 mm |
| Schroefslijpheid (L/D) | 24 |
| Plasticiserend vermogen (HDPE) | 90 kg/uur |
| Aantal verwarmingszones op schroef | 4 |
| Schroefverwarmingskracht | 150,85 kW |
| Schroef ventilatorvermogen | 0.28 kW |
| Vermogen van de extrusiemotor | 30 kW |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Totaal machinaal vermogen | 80 kW |
| Olie motorvermogen | 18.7 kW |
| Luchtdruk | 0.6 - 0,8 MPa |
| Gecomprimeerd luchtvolume | 1.5 m3/min |
| Koelwaterstroom | 40 l/min |
Contactpersoon: Levi.Li
Tel.: 86-13396686968
Fax: 86-574-81688011