|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Diameter hoofdschroef: | 100 mm | Maximale vormgrootte: | 700 × 420 mm |
|---|---|---|---|
| Koelwater: | 1000 l/min | Plastificerend vermogen: | 218 kg/u |
| Aantal hoofden: | 3 sets | Productvolume: | Maximaal 10 Liter |
| Totaal vermogen: | 210 kW | Klemkracht: | 200 kN |
De MP100FD Plastic Blow Molding Machine is een geavanceerde extrusie-blaasvormmachine die is ontworpen voor de vervaardiging van holle plastic artikelen van 5 ml tot 10 liter.Deze veelzijdige machine produceert plastic flessen, potten, blikjes, gereedschapskistjes, speelgoed, autocomponenten, huishoudelijke containers en industriële verpakkingsoplossingen.
compatibel met polyethyleen (PE), polypropyleen (PP), polyvinylchloride (PVC), polyamide (PA), polycarbonaat (PC), polystyreen (PS) en ethyleenvinylacetaat (EVA),De MP100FD biedt flexibiliteit op het gebied van materialen en zorgt tegelijkertijd voor consistente productie-resultaten.
Deze machine is voorzien van een twee-station klemmechanisme, een 3-kop die systeem en een op PLC gebaseerde automatische besturingsinterface, waardoor de werking stabiel is.Het energiebesparende hydraulische ontwerp draagt bij tot snellere cyclustijden en lagere productiekosten.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | MP100FD |
| Maximaal productvolume | 10 liter |
| Compatibele materialen | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Aantal koppen | 3 sets |
| Afmetingen van de machine (L × W × H) | 3.5m × 5.6m × 2.65m |
| Gewicht | 15 ton |
| Klemkracht | 200 KN |
| Schimmelopening | 240 tot en met 640 mm |
| Maximale schimmelgrootte | 700 × 420 mm |
| Plasticiserend vermogen | 218 kg/uur |
| Totaal vermogen | 210 kW |
| Verplichting inzake luchtdruk | 0.6-1 MPa |
| Luchtverbruik | 1.2 m3/min |
| Koelwaterstroom | 1000 liter/min |
Contactpersoon: Levi.Li
Tel.: 86-13396686968
Fax: 86-574-81688011