|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Totaal vermogen: | 210 kW | Diameter hoofdschroef: | 100 mm |
|---|---|---|---|
| Plastificerend vermogen: | 218 kg/u | Luchtdruk: | 0,6 - 1 MPa |
| Productvolume: | Maximaal 10 Liter | Machinegewicht: | 15 ton |
| Aantal hoofden: | 3 sets | Koelwater: | 1000 l/min |
De MP100FD Plastic Blaasmachine is een zeer efficiënt extrusieblaassysteem, ontworpen voor de productie van holle plastic producten met een volume van 5 ml tot 10 liter. Deze veelzijdige machine is ideaal voor de productie van plastic flessen, potten, jerrycans, gereedschapskisten, speelgoed, auto-onderdelen, huishoudelijke containers en industriële verpakkingsoplossingen.
Ontworpen om een breed scala aan grondstoffen te verwerken, ondersteunt de MP100FD polyethyleen (PE), polypropyleen (PP), polyvinylchloride (PVC), polyamide (PA), polycarbonaat (PC), polystyreen (PS) en ethyleen-vinylacetaat (EVA), wat fabrikanten uitzonderlijke flexibiliteit en betrouwbare output biedt.
| Model | MP100FD |
| Maximaal Productvolume | 10 liter |
| Compatibele Materialen | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Aantal Spuitkoppen | 3 sets |
| Afmetingen (B×L×H) | 3,5 × 5,6 × 2,65 meter |
| Gewicht | 15 ton |
| Klemkracht | 200 KN |
| Matrijsopeningsslag | 240-640 mm |
| Maximale Matrijsgrootte | 700 × 420 mm |
| Hoofdschroefdiameter | 100 mm |
| Hulpschroefdiameter | 75 mm |
| Plasticiseercapaciteit | 218 kg/uur |
| Stroomverbruik | 210 KW |
| Luchtdruk | 0,6-1 MPa |
| Luchtverbruik | 1,2 m³/minuut |
| Koelwaterdebiet | 1000 liter/minuut |
Contactpersoon: Levi.Li
Tel.: 86-13396686968
Fax: 86-574-81688011