|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Verpakkingstype: | houten kist | Schimmelholte: | Enkel/dubbel |
|---|---|---|---|
| IML: | Ja | Automatiseringsniveau: | Halfautomatische / volautomatische opties |
| Gewicht: | 1300 kg | Dimensie: | 3600*1700*1800mm |
| Koelsysteem: | Waterkoeling | Machineafmetingen: | 4000 mm x 1500 mm x 2200 mm |
| Markeren: | Meerlaagse Blaasvormmachines,200 KN Sluitkracht Extrusie Blaasvormmachine,Watergekoelde Plastic Flessen Blaasvormmachine |
||
De MP-serie plasticslagmachine is ontworpen om een breed scala aan holle kunststofartikelen te produceren met uitzonderlijke efficiëntie en nauwkeurigheid.voor producten van slechts 5 ml tot en met grote containers van 100 liter.
Dankzij het veelzijdige ontwerp zorgt de MP-serie voor een consistente en betrouwbare werking op verschillende materialen.voldoen aan de eisen voor stabiele en hoogwaardige plasticproductieprocessen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Materialen | PE, PP |
| Maximaal productvolume | 10 liter |
| Aantal koppen | 3 |
| Afmetingen van de machine (L × W × H) | 3.5 × 5.6 × 2.65 meter |
| Gewicht van de machine | 15 ton |
| Klemkracht | 200 kN |
| Platenopendings slag | 240 tot en met 640 mm |
| Plaatstrek | 750 mm |
| Maximale vormgrootte | 700 × 420 mm (W × H) |
| Totaal machinaal vermogen | 210 kW |
| Olie motorvermogen | 31 kW |
| Luchtdruk | 0.6-1 MPa |
| Gecomprimeerd luchtvolume | 1.2 m3/min |
| Koelwaterverbruik | 1000 l/min |
Contactpersoon: Levi.Li
Tel.: 86-13396686968
Fax: 86-574-81688011