|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Automatisch: | Ja | Gewicht: | 1300 kg |
|---|---|---|---|
| Automatiseringsniveau: | Halfautomatische / volautomatische opties | Schimmelholte: | Enkel/dubbel |
| Controlesysteem: | PLC met touchscreen-interface | IML: | Ja |
| Verpakkingstype: | houten kist | Productnaam: | plastic flessenslag het vormen machine |
| Markeren: | PLC-aanraakscherm blaasvormapparatuur,Meerlaagse extrusievormmachine,200 KN klemkracht Plastic fles blaasvormmachine |
||
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Compatibele materialen | PE, PP |
| Maximaal productvolume | 10 liter |
| Aantal koppen | 3 |
| Afmetingen van de machine | 3.5m (L) × 5.6m (W) × 2.65m (H) |
| Totaal gewicht | 15 ton |
| Klemkracht | 200 KN |
| Platenopendings slag | 240 tot en met 640 mm |
| Maximale vormgrootte | 700 mm (W) × 420 mm (H) |
| Schroefdiameters | 100 mm, 75 mm, 25 mm |
| Schroef L/D-verhoudingen | 26, 24, 22 |
| HDPE-plastificatiecapaciteit | 3-218 kg/uur |
| Totaal energieverbruik | 210 kW |
| Luchtdruk | 0.6-1 MPa |
| Koelwaterpercentage | 1000 l/min |
Contactpersoon: Levi.Li
Tel.: 86-13396686968
Fax: 86-574-81688011