|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Sterf: | Twee | station: | 2 |
|---|---|---|---|
| Koelsysteem: | Waterkoeling | Gewicht: | 1300 kg |
| Uitvoer: | 40kg/h | Productnaam: | plastic flessenslag het vormen machine |
| Schimmelholte: | Enkel/dubbel | Automatiseringsniveau: | Halfautomatische / volautomatische opties |
| Markeren: | Blaasvormmachine met meerdere lagen,40kg/u output plastic fles blaasvormmachine,Extrusievormmachine met dubbel stationontwerp |
||
| Parameter Categorie | Specificaties |
|---|---|
| Compatibele Materialen | PE, PP |
| Maximaal Productvolume | 10 liter |
| Aantal Koppen | 3 |
| Machine Afmetingen | 3,5m (L) × 5,6m (B) × 2,65m (H) |
| Machine Gewicht | Ongeveer 15 ton |
| Klemmracht | 200 kN |
| Slag Plaatopening | 240-640 mm |
| Maximale Matrijsgrootte | 700mm (B) × 420mm (H) |
| Totaal Energieverbruik | 210 kW |
| Koelwaterverbruik | Ongeveer 1000 L/min |
Contactpersoon: Levi.Li
Tel.: 86-13396686968
Fax: 86-574-81688011