|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | plastic flessenslag het vormen machine | Dimensie: | 3600*1700*1800mm |
|---|---|---|---|
| Totaal vermogen: | 25 kW | Machineafmetingen: | 4000 mm x 1500 mm x 2200 mm |
| Uitvoer: | 40kg/h | Controlesysteem: | PLC met touchscreen-interface |
| Gewicht: | 1300 kg | IML: | Ja |
| Markeren: | 40kg/u Uitvoer Blaasmachine,PLC Touchscreen Interface Extrusie Blaasmachine,Dubbelstation Ontwerp Blaasmachine |
||
| Parametercategorie | Specificaties |
|---|---|
| Verwerkte materialen | PE, PP |
| Maximaal productvolume | 10 liter |
| Aantal koppen | 3 koppen |
| Afmetingen van de machine | 3.5m (L) × 5.6m (W) × 2.65m (H) |
| Totaal gewicht | 15 ton |
| Klemkracht | 200 kN |
| Openingsstreken van platen | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Maximale vormgrootte | 700 mm (W) × 420 mm (H) |
| Schroefdiameters | 100 mm, 75 mm, 25 mm |
| Plasticiserend vermogen (HDPE) | 3 tot 218 kg/uur |
| Totaal energieverbruik | 210 kW |
| Koelwaterstroom | 1000 liter/min |
Contactpersoon: Levi.Li
Tel.: 86-13396686968
Fax: 86-574-81688011