|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Koelwater: | 1000 l/min | Diameter hulpschroef: | 75 mm |
|---|---|---|---|
| Klemkracht: | 200 kN | Diameter hoofdschroef: | 100 mm |
| Materiaal: | PE/PP/PVC/PA/PC/PS/EVA | Luchtverbruik: | 1,2 m³/min |
| Machinegrootte: | 3,5 × 5,6 × 2,65 M | Mot openingsslag: | 240-640 mm |
De MP100FD Plastic Blow Molding Machine is een zeer efficiënt extrusie-blaasvormingssysteem dat is ontworpen om holle kunststofartikelen te produceren die variëren van 5 ml tot 10 liter.Deze veelzijdige machine maakt verschillende producten, waaronder plastic flessen, potten, blikjes, gereedschapskistjes, speelgoed, autocomponenten, huishoudelijke containers en industriële verpakkingsoplossingen.
Het bevat een breed scala aan grondstoffen, waaronder PE, PP, PVC, PA, PC, PS en EVA,de fabrikanten uitzonderlijke flexibiliteit bieden bij de materiaalkeuze en betrouwbare productieprestaties.
met een dubbelstation-klemmechanisme, een 3-kop-drijfsysteem, automatische PLC-besturing en een energiezuinig hydraulisch ontwerp,de MP100FD zorgt voor een stabiele werking en snelle cyclustijden, terwijl de productiekosten worden verlaagd en de kwaliteit van de output behouden blijft.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | MP100FD |
| Maximaal productvolume | 10 liter |
| Compatibele materialen | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Kopconfiguratie | 3 sets koppen |
| Afmetingen (H×L×W) | 3.5 × 5.6 × 2.65 meter |
| Gewicht | 15 ton |
| Klemkracht | 200 KN |
| Schimmelopening | 240 tot en met 640 mm |
| Maximale schimmelgrootte | 700 × 420 mm |
| Hoofdschroefdiameter | 100 mm |
| Hulpschroefdiameter | 75 mm |
| Plasticiserend vermogen | 218 kg/uur |
| Totaal energieverbruik | 210 kW |
| Luchtdruk | 0.6-1 MPa |
| Luchtverbruik | 1.2 m3/min |
| Koelwaterstroom | 1000 liter/min |
Contactpersoon: Levi.Li
Tel.: 86-13396686968
Fax: 86-574-81688011