|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productvolume: | Maximaal 10 Liter | Diameter hulpschroef: | 75 mm |
|---|---|---|---|
| Maximale vormgrootte: | 700 × 420 mm | Koelwater: | 1000 l/min |
| Materiaal: | PE/PP/PVC/PA/PC/PS/EVA | Totaal vermogen: | 210 kW |
| Plastificerend vermogen: | 218 kg/u | Diameter hoofdschroef: | 100 mm |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | MP100FD |
| Product Volume Capaciteit | Tot 10 liter |
| Compatibele Materialen | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Aantal Koppen | 3 sets |
| Machine Afmetingen | 3,5m × 5,6m × 2,65m |
| Gewicht | Ongeveer 15 ton |
| Klemkracht | 200 KN |
| Slag matrijsopening | 240-640 mm |
| Maximale Matrijsgrootte | 700 × 420 mm |
| Hoofdschroefdiameter | 100 mm |
| Hulpschroefdiameter | 75 mm |
| Plasticiseercapaciteit | 218 kg/uur |
| Totaal Energieverbruik | 210 KW |
| Luchtdrukbereik | 0,6-1 MPa |
| Luchtverbruikssnelheid | 1,2 m³/minuut |
| Koelwaterstroom | 1000 liter/minuut |
Contactpersoon: Levi.Li
Tel.: 86-13396686968
Fax: 86-574-81688011