|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Klemkracht: | 120KN | Type snijkop: | Platte matrijs, profielmatrijs, meerlaagse matrijs |
|---|---|---|---|
| Garantie: | 1 jaar | Machinegewicht: | 8.2t |
| sollicitatie: | Korrels | Maximale uitvoercapaciteit: | 50 kg/u - 1000 kg/u |
| controlesysteem: | PLC met touchscreen | Kracht voor het vastklampen van de vorm: | 90kn |
| Markeren: | Machines voor het extruderen van kunststof met een hoge capaciteit,50-1000 kg/u extrusie spuitgietmachine,industriële uitrusting voor het extruderen van kunststof |
||
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Toepasselijke materialen | PE, PP, PVC, PA |
| Maximaal productvolume | 10 liter |
| Aantal hoofden | 1, 2, 3 of 4 koppen |
| Machineafmetingen (L×B×H) | 4,0×2,3×2,5 meter |
| Machinegewicht | 8,2 ton |
| Klemkracht | 150 kN |
| Openingsslag glasplaat | 220-620 mm |
| Maximale vormgrootte (B×H) | 520 × 460 mm |
| Schroefdiameter | 80 mm |
| Schroef L/D-verhouding | 24:1 |
| Plastificeercapaciteit (HDPE) | 90 kg/u |
| Totaal machinevermogen | 80 kW |
| Luchtdruk | 0,6-0,8 MPa |
| Koelwaterstroom | 40 l/min |
Contactpersoon: Levi.Li
Tel.: 86-13396686968
Fax: 86-574-81688011