|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| station: | Dubbele | Platen met openingsstreken: | 220-620 mm |
|---|---|---|---|
| sollicitatie: | Korrels | Kracht voor het vastklampen van de vorm: | 90kn |
| Aanraakscherm: | Siemens | Type snijkop: | Platte matrijs, profielmatrijs, meerlaagse matrijs |
| controlesysteem: | PLC met touchscreen | Maximale uitvoercapaciteit: | 50 kg/u - 1000 kg/u |
| Markeren: | PE-PP-extruderapparatuur voor het gieten van PVC,220-620MM platenopendende extruder,met een consistent uitgangs-extrusie-gietmachine |
||
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Compatibele materialen | PE, PP, PVC, PA |
| Maximaal productvolume | 10 Liter |
| Hoofdconfiguratieopties | 1, 2, 3 of 4 koppen |
| Machineafmetingen (L×B×H) | 4,0×2,3×2,5 meter |
| Machinegewicht | 8,2 ton |
| Klemkracht | 150 kN |
| Openingsslag glasplaat | 220-620mm |
| Plaatslag | 540 mm |
| Maximale vormgrootte | 520 × 460 mm |
| Schroefdiameter | 80 mm |
| L/D-verhouding | 24:1 |
| Plastificeercapaciteit (HDPE) | 90 kg/uur |
| Totaal machinevermogen | 80 kW |
| Vermogen oliemotor | 18,7 kW |
| Luchtdrukvereiste | 0,6-0,8 MPa |
| Koelwaterverbruik | 40 l/min |
Contactpersoon: Levi.Li
Tel.: 86-13396686968
Fax: 86-574-81688011